Apie mus

KODĖL DALYS.LT?

Prireikus detalių automobiliui ar motociklui žinote, jog norint įsigyti detalę, teks sugaišti daug laiko. O reikia visai nedaug - realių prekių realiu laiku iš realių pardavėjų! Daugiau nebereikės skambinti į autolaužynus, gaišti laiko spūstyse važiuojant detalių pasiimti. Perkant Dalys.lt gausite detalę iš autolaužyno nebuvę autolaužyne!

Dalys.lt portale paprasta ir patogu apsipirkti – randate Jums reikalingą detalę, dedate į krepšelį, pasirenkate pristatymo būdą, apmokate, detalę Jums greitai pristatys kurjeris arba atsiimsite ją vietoje iš pardavėjo. Dalys.lt rasite tik patikimų pardavėjų parduodamas naudotas detales, nes pas mus nėra netikrų ar kopijuotų skelbimų. Užtikriname, kad gausite tą prekę, už kurią sumokėsite. Jeigu detalė Jums netiks, turėsite 14 dienų jai grąžinti arba pakeisti.

Prekybos platformą Dalys.lt valdo įmonė UAB „Recaras“ (daugiau: www.recar.lt). Visi pardavėjai norintys talpinti skelbimus Dalys.lt privalo naudotis ReCar naudotų dalių valdymo ir pardavimo sistema. Pardavėjams tai suteikia galimybę susitvarkyti su dažname autolaužyne tvyrančiu chaosu ir integruoti sandėlį su Dalys.lt, eBay, bei kitais pardavimo portalais didinančiais pardavimus. Mūsų platformos pirkėjams tai užtikrinimas, kad tą detalę, kurią mato ekrane, gali įsigyti iš karto.

Dalys.lt platformoje pardavėjų ir skelbimų skaičius nuolat auga, taip stengiamės užtikrinti kad jūs rastumėte sau reikalingas naudotas detales savo automobiliui ar motociklui.

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD Logo LP Logo Venipak Logo Omniva Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

MasterCard Logo Visa Logo Cash Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD Logo LP Logo VENIPAK Logo Omniva Logo MasterCard Logo Visa Logo
© 2023 Dalys.lt Visos teisės saugomos