Dalys.lt – tai šiuolaikiška internetinė prekybos platforma, sujungianti naudotų ir naujų automobilių, motociklų ir sunkvežimių dalių pardavėjus bei šių dalių ieškančius pirkėjus. 

Šioje platformoje paprasta ieškoti norimos detalės, įvertinti visą reikalingą informaciją bei palyginti kainas. Detales užsisakote iš realių, mūsų patikrintų pardavėjų visoje Lietuvoje. Prie kiekvienos prekės rasite informaciją, kur ji yra realiu laiku, ir jei turite galimybę, galite ją atsiimti ten, o jei ne, suteikiame galimybę pasinaudoti kurjerių paslauga, kad prekė greitai ir saugiai pasiektų jus, kad ir kur bebūtumėte. 

Patogu ir paprasta
Įsigykite dalis neišėję iš namų. Su Dalys.lt negaišite laiko ieškodami ir važinėdami iš vienos vietos į kitą nebūdami tikri, ar galėsite rasti reikiamą detalę. Siūlome paprastą pirkimo procesą – tam, kad prekė, kurią matote ekrane, atsidurtų jūsų rankose, prireiks vos kelių mygtuko paspaudimų. Visas prekes pateikiame aiškiai, su realią jų būklę atspindinčiomis nuotraukomis ir visa susijusia informacija, reikalinga priimti jūsų sprendimą. Kažkas netiko? Suteiksime galimybę ją per 14 dienų grąžinti arba pakeisti.
Tik patikimi pardavėjai
Prekybos platformą Dalys.lt valdo įmonė UAB „Recaras“ (www.recar.lt). Visi pardavėjai norintys talpinti skelbimus Dalys.lt privalo naudotis ReCar naudotų dalių valdymo ir pardavimo sistema. Pardavėjams tai suteikia galimybę susitvarkyti su dažname automobilių dalių laužyne tvyrančiu chaosu ir integruoti sandėlį su Dalys.lt, eBay, bei kitais pardavimo portalais didinančiais pardavimus. Pirkėjams – tai užtikrinimas, kad ekrane matomą detalę galima įsigyti iš karto.

Dalys.lt platformoje pardavėjų ir skelbimų skaičius nuolat auga, taip stengiamės užtikrinti, kad jums taps dar lengviau ir paprasčiau rasti reikalingas naudotas detales savo automobiliui, motociklui ar sunkvežimiui.

Kodėl verta rinktis naudotas dalis?
Naudotos, tačiau kokybiškos dalys yra puikus pasirinkimas, jei norite pataisyti savo transporto priemonę neištuštindami piniginės. Jei detalė buvo gerai prižiūrima, net ir naudota ji taip pat tinkamai atliks savo funkciją, tad nėra būtina ją pakeisti visiškai nauja, pirkta iš gamintojo. Dalys.lt platformoje dalis parduoti gali tik registruoti ir visų mūsų nustatytų taisyklių sutikę laikytis pardavėjai – taip siekiame užtikrinti, jog įsigysite detales, atitinkančias jų aprašymus ir būsite tikri dėl jų būklės. Šiuo metu Dalys.lt prekybos platformoje skelbiama per 2 min. detalių – tai gera proga rasti retas, senų automobilių ar ypač brangias detales pigiau.

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
App Store Google Play AppGallery
© 2024 Dalys.lt nėra niekaip susijęs su automobilių, motociklų ir sunkvežimių (dalių) gamintojais, kurių informacija pateikiama ir kurių dalys parduodamos Dalys.lt. Vaizdai, prekės ženklai bei visa kita informacija yra naudojama tik prekių gamintojams identifikuoti. Visi nurodyti prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė. Visa pateikiama autorinė informacija ir teisės yra saugomos ir ją kopijuoti draudžiama.