Atsiskaitymas

Apmokėjimas už prekes

  1. Pirkėjas už įsigyjamą prekę (ar prekes) sumoka Paslaugų teikėjui. Paslaugų teikėjas organizuoja prekės pristatymą Pirkėjui kitą darbo dieną po užsakymo gavimo.

  2. Perkant Lietuvoje Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaityti galima kurjeriui prekių pristatymo metu.

  3. Perkant Lietuvoje Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti banko kortele kurjeriui pristačius prekes arba prekių atsiėmimo metu Omniva, DPD ir LP EXPRESS paštomatuose.

  4. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. Atsiskaitymas vykdomas per šiuos bankus: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „Luminor Bank“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Taip pat per LKU kredito unijų grupę. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

  5. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti suvesdamas debetinės ar kreditinės mokėjimo kortelės duomenis. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaitymas vykdomas iš karto. SVARBU: Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

  6. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti naudojantis „MoQ“ mokėjimo programėle, PayPal sistema bei WebMoney mokėjimo sistema.

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD Logo LP Logo Venipak Logo Omniva Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

MasterCard Logo Visa Logo Cash Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD Logo LP Logo VENIPAK Logo Omniva Logo MasterCard Logo Visa Logo
© 2023 Dalys.lt Visos teisės saugomos