Pristatymas

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

 1. Prekių pristatymas kurjeriu:

  1. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Prekės pristatomos nuo 8:00 val. iki 17:00 val., prieš atvykstant, kurjeris su Pirkėju susisieks užsakymo metu nurodytu kontaktiniu telefonu.

  2. Pristatymo paslaugos mokestis apskaičiuojamas automatiškai sistemoje pirkimo momentu.

  3. Prekes užsakius iki 12:00 val., Prekės surenkamos išsiuntimui tą pačią dieną. Gavus užsakymą po 12:00 val. , kurjeris Prekes surinks ir pristatys Pirkėjui per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo. Prekės pakuotėje privalomai turi būti dokumentai – Pirkėjo vardu išrašyta PVM sąskaita faktūra bei informacija dėl prekės grąžinimo. Taip pat, ant siuntos pakuotės turi būti užklijuotas siuntos lipdukas, atspausdintas iš Dalys.lt.

 2. Prekių atsiėmimas:

  1. Apmokėjus tik už Prekę ar Prekes, Pirkėjas ją (jas) privalo atsiimti pas Pardavėją užsakymo patvirtinime nurodytu adresu. Prekės saugomos 14 (keturiolika) dienų nuo prekės įsigijimo dienos. Praėjus šiam terminui, Pardavėjas, raštu suderinęs su Pirkėju, informuoja Paslaugų teikėją grąžinti Pirkėjui sumokėtą prekės kainą. Pinigai grąžinami per 14 d., o prekė iš naujo publikuojama Dalys.lt.

  2. Pirkėjas Prekes atsiimti gali pasirinkti LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale, DPD Pickup siuntų savitarnos terminale bei Omniva paštomatuose.

 • SVARBU:Priimdami siuntą pastebėjote pakuotės pažeidimą? Apie tai praneškite siuntą pristačiusiam kurjeriui arba „Pickup“ tinklo darbuotojui, kad surašytų pakuotės pažeidimų aktą;

 • Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai ir tokiu atveju detalės grąžinimas nėra galimas.

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
App Store Google Play AppGallery
© 2024 Dalys.lt nėra niekaip susijęs su automobilių, motociklų ir sunkvežimių (dalių) gamintojais, kurių informacija pateikiama ir kurių dalys parduodamos Dalys.lt. Vaizdai, prekės ženklai bei visa kita informacija yra naudojama tik prekių gamintojams identifikuoti. Visi nurodyti prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė. Visa pateikiama autorinė informacija ir teisės yra saugomos ir ją kopijuoti draudžiama.