Pirkimas

Dalys.lt internetinę parduotuvę sukūrėme jūsų patogumui, tad joje apsipirkti tikrai lengva. Jums prireiks vos kelių žingsnių:

 1. Išsirinkti norimą prekę

 2. Įdėti prekę į prekių krepšelį

 3. Peržiūrėti prekių krepšelį

 4. Pasirinkti pristatymo būdą ir sumokėti už prekes

 1. Išsirinkti norimą prekę

  Pagal transporto priemonės modelį detalės galite ieškoti pagrindinio puslapio paieškos zonoje po užrašu „Jūsų automobilio dalys“ pasirinkę gamintoją, modelį ir modifikaciją bei paspaudę žalią mygtuką „Ieškoti“. 

  Rezultatų puslapyje galėsite pamatyti daugiau informacijos ir išsirinkti iš tuo metu Lietuvos autolaužynuose turimų variantų. 

  Pagal pavadinimą ar serijos numerį detalių galima ieškoti naudojantis paieškos laukeliu, kuris yra viršuje, pasirinkimų juostoje prie „Detalių katalogo“. Įrašius tekstą ar serijos numerį, bus pateikti pasiūlymai, pagal kuriuos bus toliau vykdoma paieška. 

  Taip pat jūsų norimų automobilio ar motociklo dalių galite ieškoti ypač patogiame pagal kategorijas suskirstytame „Detalių kataloge“, kurį galite rasti 2 būdais: pradiniame puslapyje žemiau arba išskleidžiamame meniu viršutinėje pasirinkimų juostoje. 

 2. Įdėti prekę į prekių krepšelį

  Visuomet perskaitykite visą apie konkrečią detalę pateiktą informaciją. Jei visi techniniai duomenys, kaina ir pristatymo/atsiėmimo galimybės bei kita pardavėjo pateikta informacija jus tenkina, įsidėkite detalę į savo prekių krepšelį. Tai padarysite paspaudę žalią mygtuką “Įdėti į krepšelį”. 

  Atkreipkite dėmesį, jog prekės įsidėjimas į krepšelį jos nerezervuoja. 

  Jei norite tęsti kitų prekių paiešką, grįžkite į pradinį puslapį ar pasirinktą kategoriją ir tęskite paiešką. 

  Kai rasite visas norimas detales, pereikite prie sekančio žingsnio “Peržiūrėti prekių krepšelį”.

 3.  Peržiūrėti prekių krepšelį

  Šis trumpas, tačiau labai svarbus žingsnis padės užsitikrinti, jog būsite maksimaliai patenkinti savo užsakymu. Paspaudę ant prekių vežimėlio paveikslėlio viršutiniame dešiniajame lango kampe galėsite dar kartą patikrinti visas pasirinktas ir į krepšelį įdėtas prekes. 

  Tik užsitikrinę, jog visi pasirinkimai jus tenkina ir nieko nenorite keisti, pereikite prie kito žingsnio ir paspauskite mygtuką “Tęsti užsakymą”, kuris jus nukreips į pristatymo pasirinkimo ir apmokėjimo žingsnius. 

 4. Pasirinkti pristatymo būdą ir sumokėti už prekes

  Jei esate registruotas vartotojas, prisijunkite, o jei norite pirkti be registracijos, atsidariusiame lange būsite paprašyti įvesti savo asmeninę informaciją, reikalingą užsakymo patvirtinimui bei produkto pristatymui į jūsų pasirinktą vietą.

  Sekančiame žingsnyje „Pristatymas“ galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą. Šiame žingsnyje matysite prognozuojamą prekės pristatymo terminą bei pristatymo būdo kainą.

  Paskutiniame žingsnyje „Apmokėjimas“ galėsite pasirinkti jums patogiausią apmokėjimo būdą. Jūsų patogumui bendradarbiaujame su visais populiariausiais Lietuvos bankais bei suteikiame galimybę atsiskaityti per tarptautinių mokėjimų sistemą PayPal.

  Po sėkmingo apmokėjimo ar pasirinkimo apmokėti pristatymo metu į nurodytą el. pašto adresą gausite pranešimą, kad užsakymas yra pradėtas vykdyti. Jei pasirinkote prekes gauti per kurjerių tarnybą, laukite jų žinutės ar skambučio, o jei prekes atsiimsite patys, atsiųsime dar vieną pranešimą į el. paštą, kai detalė bus paruošta atsiėmimui.

  Siekiame, kad prekes gautumėte jums patogiausiu būdu, todėl priešpaskutiniame pirkimo proceso žingsnyje galėsite pasirinkti prekių pristatymo būdą. Prekes galima atsiimti nemokamai vietoje* iš pardavėjo arba išsirinkti kurjerį, kuris jums pristatys prekes. Preliminarus prekių pristatymo terminas yra nurodomas prie kiekvieno pristatymo būdo atskirai. 

  * prie kiekvienos prekės „Automobilis“ skiltyje yra nurodytas miestas, kurio autolaužyne detalė tuo metu yra. Tad jei jūs esate tame pačiame mieste, galbūt jums patogiau atsiimti detalę tiesiai iš pardavėjo. 

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
App Store Google Play AppGallery
© 2024 Dalys.lt nėra niekaip susijęs su automobilių, motociklų ir sunkvežimių (dalių) gamintojais, kurių informacija pateikiama ir kurių dalys parduodamos Dalys.lt. Vaizdai, prekės ženklai bei visa kita informacija yra naudojama tik prekių gamintojams identifikuoti. Visi nurodyti prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė. Visa pateikiama autorinė informacija ir teisės yra saugomos ir ją kopijuoti draudžiama.