Grąžinimas

Prekių grąžinimo taisyklės

Dalys.lt sukūrėme tam, kad patenkintume pirkėjų norą greitai ir patogiai rasti reikalingas transporto priemonių detales, todėl siekiame, kad procesas būtų kuo sklandesnis. Jei dėl kokių nors priežasčių tarp pardavėjo ir pirkėjo kyla klausimų, visuomet padėsime taikiai išsiaiškinti nesklandumus ir nuspręsti, ar prekė bus grąžinta pardavėjui su pilnu pinigų grąžinimu į pirkėjo sąskaitą.

  

Kokybiškų prekių grąžinimas

Jei prekė yra kokybiška bei atitinkanti skelbimą, tačiau ją nusipirkus paaiškėja, kad ji pirkėjui netinka, turite pradėti grąžinimo procesą ir grąžinti nusipirktą prekę per 14 dienų po prekės gavimo (jei prekė pristatyta per kurjerių tarnybą) arba po prekės atsiėmimo (jei pirkėjas prekę atsiėmė atsiėmimo vietoje). 

Nekokybiškų, nepilnos komplektacijos ar skelbimo neatitinkančių prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes paaiškėjus, jog prekė yra netinkamos kokybės arba turi defektų, kurių pardavėjas su pirkėju neaptarė prieš prekės pardavimą – per protingą teisės aktų reikalavimus atitinkantį terminą, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės gavimo arba atsiėmimo dienos. 

Prekės gali būti pripažintos nekokybiškomis ir keičiamos į kokybiškas (jei yra tokia galimybė) arba grąžinamos, jeigu:

 • jos neatitinka pardavėjo pateikto aprašymo ir neturi tokių savybių kaip prekės, kurias pardavėjas pateikė kaip pavyzdį ar modelį; arba turi defektų, kurių pardavėjas nenurodė prieš parduodamas prekę;

 • jos neatitinka kokybės rodiklių, kurie paprastai yra būdingi to paties pobūdžio daiktams ir kurių pirkėjas gali pagrįstai tikėtis pagal daikto pobūdį;

 • pirkėjui kyla pagrįstų įtarimų, jog prekė pagaminta pažeidžiant trečiųjų asmenų intelektinės nuosavybės teises (pvz., nėra originali, nors taip buvo deklaruojama), įgyta ar platinama neteisėtais būdais;

Jeigu sutarties sudarymo metu pirkėjas žinojo arba turėjo žinoti apie prekių neatitikimus (pvz. buvo publikuota informacija apie prekės defektus, veikimo trūkumus ir pan.), laikoma, kad jos buvo tinkamos kokybės. Tinkamos kokybės naudotos prekės gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui sutikus.

Grąžinimo procesas:

 • Registruoti vartotojai:

  • Prisijungę prie savo paskyros, atsidarykite savo Kliento zoną ir suraskite Užsakymų skiltį. Paspaudę ant konkretaus užsakymo, kurį ar kurio dalį norite grąžinti, rasite pasirinkimą „Prekės grąžinimas“ ir galėsite pasirinkti, kokias prekes ir kaip norite grąžinti.

  • Naudojantis į jūsų nurodytą el. paštą išsiųsta užsakymo nuoroda. Atsidarę atlikto užsakymo išklotinę rasite pasirinkimą „Prekės grąžinimas“ ir galėsite pasirinkti, kokias prekes ir kaip norite grąžinti.

 • Neregistruoti vartotojai:

  • Prekės grąžinimą galite atlikti naudojantis į jūsų nurodytą el. paštą išsiųsta užsakymo nuoroda. Atsidarę atlikto užsakymo išklotinę rasite pasirinkimą „Prekės grąžinimas“ ir galėsite pasirinkti, kokias prekes ir kaip norite grąžinti.

Grąžinama prekė turi būti tokios pačios būklės, kokia buvo gauta, t. y.: nenaudota, neapgadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir, jei buvo supakuota, toje pačioje pakuotėje. Taip pat, pirkėjas turi turėti įrodymą, jog prekę pirko iš nurodyto pardavėjo (elektroninė sąskaita faktūra ar užsakymo numeris)

Grąžinamų prekių siuntimo išlaidos

Dalys.lt grąžinimai nemokami.

Jeigu grąžinama prekė netinkama pirkėjui dėl jo kaltės arba yra nekokybiška, siuntimo išlaidas dengia pardavėjas.

Grąžinimo atveju pardavėjas pateiks siuntos grąžinimo lipduką arba užsakys siuntos paėmimą pirkėjo nurodytu adresu. 


Pinigų grąžinimo tvarka

Pirkėjui atlikus prekės grąžinimą, pinigai už prekę yra pervedami į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas per 14 dienų nuo dienos, kai pardavėjas gavo grąžinamą prekę.

Pirkėjui grąžinus prekes, atsiskaitymo mokesčiai pirkėjui nėra grąžinami.

 


 

Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD LogoFedex LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
App Store Google Play AppGallery
© 2024 Dalys.lt nėra niekaip susijęs su automobilių, motociklų ir sunkvežimių (dalių) gamintojais, kurių informacija pateikiama ir kurių dalys parduodamos Dalys.lt. Vaizdai, prekės ženklai bei visa kita informacija yra naudojama tik prekių gamintojams identifikuoti. Visi nurodyti prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė. Visa pateikiama autorinė informacija ir teisės yra saugomos ir ją kopijuoti draudžiama.