stabdžių kaladėlės vidutinės klasės pigios

Stabdžių kaladėlės

Stabdžių kaladėlės, kaip ir dauguma automobilių detalių turi savo kainos ir kokybės santykį. Didesnė kaina, beveik visada reiškia geresnę kokybę. Galite įsigyti pigias stabdžių kaladėles, tačiau ar jos atliks savo funkciją taip gerai, kaip norite, ar jų tarnavimo laikas bus pakankamai ilgas, kad vertėtų taupyti keliolika eurų? Aptarkime pagrindinius stabdžių kaladėlių tipus

Keramikinės stabdžių kaladėlės

Keramikinės stabdžių kaladėlės buvo pristatytos 1980 metais ir nuo tada nuolat populiarėjo. Jos gaminamos iš keramikinės medžiagos, labai panašios į naudojamą virtuvėje ar indų gamyboje, tik didesnio tankio ir papildomais variniais pluoštais tam, kad galėtų atlaikyti didelį karštį. Keramikinės stabdžių trinkelės yra minkštesnio mišinio nei įprastos, tad mažiau dėvi stabdžių diską, ilgiau tarnauja, stabdant skleidžia mažiau garso ir ne taip renka dulkes.

Pusiau metalinės stabdžių kaladėlės

Tokios stabdžių trinkelės puikiai atlieka savo funkciją. Jos pagamintos iš geležies, plieno ir kitų metalų lydinio, sutvirtinto rišikliu ir šiek tiek grafito tepalo. Pusiau metalinės stabdžių trinkelės gali būti sidabrinės, auksinės ar platininės. Jos skirtos automobiliams, kurie atlieka itin ekstremalius stabdymus.

Ar vienos stabdžių kaladėlės yra geresnės už kitas? Palyginkime

CARQUEST PLATINUM stabdžių kaladėlės

stabdžių kaladėlės premium klasėCARQUEST PLATINUM stabdžių trinkelės yra premium klasės trinkelės, kurios puikiai stabdo ir tinka naudotis kasdieniniam važiavimui. Šios trinkelės stabdys automobilį greičiau ir tarnaus ilgiau nei ekonominės ar vidutinės klasės trinkelės. Platinum trinkelės dildamos palieka mažiau dulkių, tad jei vairuojate automobilį su brangiais, išskirtiniais ratais, turbūt vertėtų vietoj ekonominės klasės trinkelių rinktis šias. Jos turi patentuotas 4 sluoksnių HEX plokšteles, kurios padeda sumažinti stabdymo garsą ir revoliucines poliravimo juosta, kurios leidžia trinkelėms stabdyti maksimaliai gerai net kai yra visiškai naujos( joms nereikia laiko "prisitrinti").

CARQUEST WEAREVER GOLD stabdžių kaladėlės

Šios trinkelės yra panašios į PLATINUM. Jos puikiai tinka kasdieniniam važinėjimui, labai gerai stabdo ir ilgai tarnauja. Pagrindinis jų pliusas yra itin aukštos kokybės daugiasluoksnė plokštė skirta garsui sumažinti. Su šiomis trinkelėmis niekada neišgirsite cypiančių stabdžių. Jos taip sukuria mažai dulkių, tad jūsų ratai ilgiau išliks švarūs iš vidaus.

WEAREVER SILVER stabdžių trinkelės

Tai ekonominės klasės trinkelės. Jos stabdo pakankamai gerai paprastam, lengvam pasivažinėjimui, nėra pritaikytos staigiam stabdymui. Jos greičiau dyla, tad sudaro daugiau apnašų ant ratų ir stabdžių suportų. Tokios trinkelės stabdo automobilį maždaug 20proc prasčiau už premium ar gold klasės kaladėles.

Išsamiau apie stabdžių kaladėles šiame video

Grįžti į visus straipsnius

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis