Praktiški patarimai


Apsaugokite automobilius

Kaip apsaugoti savo automobilius šventiniu laikotarpiu

Automobilio, jo dalių, ar daiktų esančių automobiliuose vagystės pridaro didelių nuostolių jų savininkams. Net ir apimti šventinės nuotaikos, nepraraskime budrumo ir pasirūpinkite savo automobilių saugumu. Patarimai, kaip paprasčiausiais būdais ir neinvestuojant pinigų apsaugoti savo automobilius. Viskas paprasta, bet kartais pamirštama.

Kaip apsaugoti automobilį per šalčius

Kaip apsaugoti automobilį atšalus orams?

Automobiliai maždaug tris kartus dažniau neužsiveda kai oro temperatūra krenta žemiau -15 °C temperatūros. Dažniausiai dėl to kenčia miesto gyventojai, kurie savo automobilius laiko kiemuose ar gatvėse. Ypač kenčia dyzelinu varomi automobiliai, arba automobiliai senesni nei 10 metų.

automobilio remontas car repair

Automobilių remonto mitai

Visi automobilių vairuotojai ir entuziastai nuolat išgirsta įvairiausių patarimų kaip išlaikyti savo transporto priemonę geresnės būklės, pagerinti trauką, sumažinti sąnaudas, sutaupyti remontui ir t.t. Tačiau tai ne visada tiesa.

sintetiniai tepalai ir jų privalumai

Sintetiniai tepalai

Tyrimais įrodyta, kad sintetiniai tepalai yra geriausias pasirinkimas varikliui apsaugoti iš visų tepalų rūšių. Sintetiniai tepalai geriau atlieka tepimo funkciją, yra ilgaamžiškesni, patikimesni, mažiau priklauso nuo temperatūros svyravimo.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis