naudotos padangos pigios geros kokybės

Naudotos padangos

Yra kelios priežastys dėl ko verta pirkti naudotas padangas.

  • Jos yra pigios
  • Padangos gali būti geros būklės
  • Tai padeda saugoti gamtą

Naudotos padangos padeda sutaupyti

Naudotos padangos paprastai kainuoja 2-4 kartus pigiau nei naujos, net jei jų būklė yra visai ne daug prastesnė, nei naujų. Naudota padanga reiškia, kad ji jau buvo užmontuota, bet net nebūtinai naudota. Tai gali būti ir praktiškai naujos padangos, kurios buvo užmontuotas automobiliui, kuris pateko į avariją ir panašiai, tad galima rasti tikrai labai gerų pasiūlymų.

Pirk naudotas padangas ir saugok gamtą

Pirkdami naudotas padangas jūs prisidedate prie tam tikros perdirbimo rūšies. Vien Amerikoje per metus parduodama apie 30 milijonų naudotų padangų. Įsivaizduokite, jei jos būtų išmetamos ar duodamos perdirbti, vietoj to, kad yra naudojamos iki galo. Taip nuperkama, o tai reiškia ir gaminama mažiau naujų padangų, kurių gamyba, naudojimas ir perdirbimas apskritai yra itin kenksmingas aplinkai.

Ne naujos padangos gali būti geros būklės

naudotos padangos gero stovio daug protektoriaus kaip naujosPerkant naudotas padangas paprastai gaunate padangas su 40-70proc likučiu, o tai leis jums nuvažiuoti dešimtis tūkstančių kilometrų už ganėtinai žemą kainą.
Kelios pagrindinės priežastys dėl ko naudotos padangos gali būti geros būklės:

  • Visi automobilių gamintojai skatina savo klientus kuo dažniau pirkti naujas padangas, nes jiems svarbūs pardavimai
  • Autoservisai taip pat skatina pirkti naujas padangas, nes panaudotos dažnai lieka servisui ir jis gali jas parduoti
  • Daugybė gerų naudotų padangų lieka po automobilių avarijų
  • Daug naudotų padangų numontuoja nuo skendusių automobilių
Surasti vidutiniškos ar geros kokybės naudotas padangas užtrunka tikrai neilgai. Yra keli dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant naudotas padangas.

Ką tikrinti perkant naudotas padangas?

  • Padangos amžius.Ant kiekvienos padangos būna pažymėta jos pagaminimo data. Tai yra keturi skaičiai šalia kodo DOT. Pirmi du skaičiai reiškia metų savaitę, o antri du - metus, kada padanga buvo pagaminta. 4118 reiškia, kad ji gaminta 2018 metų 41 savaitę. Panaudotas padangas siūlyčiau pirkti ne senesnes nei 10 metų senumo, nes tai yra riba, po kurios guma tampa per daug sena ir neatliekanti savo funkcijos. Daugiau apie padangų žymėjimą.
  • Protektoriaus gylis.Lietuvos kelių eismo taisyklėse numatyta, kad minimalus protektoriaus gylis žieminėms padangoms yra 4mm, o vasarinėms- 3mm. Rinkdamiesi naudotas padangas, žiūrėkite, kad protektorius būtų bent 2mm didesnis nei nustatytas minimumas. Taip būsite tikri, kad padangas bus tinkama naudoti bent vieną pilną sezoną.
  • Bendras nusidėvėjimas.Apžiūrėkite padangą. Jei padanga buvo naudota, ant jos galite matyti įvairių neteisingo naudojimo požymių. Pavyzdžiui, jei nevienodai nusidėjęs vidurys ir kraštai, reiškia, kad padangų buvo naudojama nepakankamai arba per daug pripūsta, tad jos efektyvumas jau bus sumažėjęs. Taip pat apžiūrėkite ar padanga nebuvo remontuota, lopyta, taisyta, klijuota.

Viską apžvelgus, galima teigti, kad pirkti naudotas padangas tikrai verta, jei siekiate sutaupyti. Tereikia įsitikinti, kad jos tikrai vis dar tinkamos naudojimui ir galima rasti labai gerą pasiūlymą, kurio dėka sutaupysite keletą šimtinių.

Grįžti į visus straipsnius

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis