įrankiai automobilio remontui sudėti tvarkingai

Įrankiai automobilio remontui - ką pirkti, o ką galima ir skolintis?

Visi mes buvom toje situacijoje, kai užsiėmę didesniu automobilio taisymo projektu viską iki galo išrenkame ir tik tuomet susigaudome, kad surinkimo darbams yra reikalingas kažkoks labai specifinis įrankis. Tuomet kyla klausimas: ar verčiau eiti į parduotuvę ir ten palikti nepadorią pinigų sumą už daiktus, kurių turbūt antrą kartą niekada jau ir nebepanaudosite, ar vis dėlto pasiryžti ilgam, nuobodžiam ir perdėtai sudėtingam įrankių nuomos procesui? Šiame straipsnyje rasite patarimų sprendžiant šią problemą.

Įrankiai automobilio remontui, kuriuos verta įsigyti

Nesvarbu ar esate patyręs automobilių mechanikas ar tik mokotės taisyti paprasčiausius gedimus, yra grupelė įrankių, be kurių negali apsieiti bet koks automobilio savininkas. Paprasčiausiems darbams visuomet gali prireikti terkšlės, movų rinkinio, manometro, domkrato ir paprasčiausio multimetro. Prie viso to dar reikėtų paminėti ir automobilio stovus ir OBD 2 diagnostikos prietaisą. Šis prietaisas nėra pigus, tad galite jį nusipirkti "susimetę" ir dalintis tarp kelių žmonių.

Taip pat verta investuoti į kokybišką dinamometrinį raktą, reples, žirkles vielai kirpti ir darbines pirštines (jų gali prireikti dažniau, negu galvojate). Jeigu visus šiuos įrankius būsite nusipirkę iš anksto, nereikės kaskart mesti darbų ir važiuoti nusipirkti įrankių. Ypač kai spaudžia laiko apribojimai. Tuo pačiu, dauguma šių įrankių pravers taisant bet kokį kitą automobilį ar namų apyvokos prietaisą. Todėl nebijokite į juos investuoti daugiau ir nusipirkti kokybiškesnes alternatyvas, juk jos jums ir jūsų namams tarnaus žymiai ilgiau ir sutaupysite nervų.

Brangūs ar retai naudojami įrankiai automobilio remontui

kodel naudotas

Kai kuriais atvejais įrankis, kurio staiga prisireikia kainuoja nemažus pinigus ir turi tik vieną, ir labai ribotą, paskirtį. Tokiu atveju jo pirkti tiesiog neapsimoka. Idealiu atveju reikiamas įrankis tiesiog yra pas kaimyną ir savo taisymo darbams jums neteks išleisti nei cento. Deja, dažniausiai situacija nebūna tokia paprasta. Laimei, šiais laikais egzistuoja neblogas įrankių pasirinkimas jeigu prireikia prietaisų metalo pjovimo, gręžimo, diagnostikos ar spyruoklių suspaudimo darbams.

Čia pateikiame sąrašą dalykų, kuriuos reikėtų apgalvoti prieš nusprendžiant ar įrankį verta pirkti, ar vis dėlto nuomotis:

  1. Įrankio kaina bei nuomos kaina
  2. Potencialus įrankio panaudojimas ateityje
  3. Įrankio dydis ir ar bus vietos, kur jį laikyti

Grįžti į visus straipsnius

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis