Informaciniai straipniai


UAB Ego Motor sandėlys

Lietuvos autolaužynų detalės prieinamos visame pasaulyje

UAB „EGO MOTOR“ daugiau nei 10 metų besiverčianti naudotų BMW automobilių detalių prekyba, jau keletą metų naudojasi ReCar sistema. Jos savininkas Audvydas Vaicekauskas atskleidžia autolaužyno verslo niuansus ir kaip verslo valdymui bei plėtrai padėjo ReCar sistema.

Ar saugu pirkti automobilio dalis internetu?

Ar saugu pirkti automobilio dalis internetu?

Šiuolaikinės technologijos suteikia puikias galimybes daugelį daiktų įsigyti nuotoliniu būdu. Ne išimtis ir parduodamos autodalys internetu. Vis dėl to, daugeliui pirkėjų toks būdas įsigyti reikiamas dalis, sukelia daug klausimų ir nerimo. Aptarsime pagrindines baimes, su kuriomis susiduria žmonės ir kaip saugiai įsigyti tinkamas dalis internetu.

ReCar statistika

Naudotų auto dalių pardavėjams siūlo perversmą ir pardavimus visame pasaulyje

Įmonė „Recaras“ pristato išmanų sprendimą verslui - tai atnaujinta naudotų auto/moto dalių sandėliavimo ir pardavimo sistema. ReCar - tai pirma Lietuvoje išmani auto ir moto dalių platforma, kuri sukurta sandėlio valdymui bei prekių paieškai. Automatizuota sistema palengvina autolaužynų savininkų darbą. Joje galima suvesti visas turimas detales ir taip smarkiai optimizuoti savo veiklą. Nebereikės kelias dešimtis kartų per dieną atsiliepinėti į suinteresuotų klientų skambučius ir pasakoti, kokių detalių turite, o kokių ne.

Check engine  variklio remonto lemputė

Variklio lemputė "Check engine"

Savo automobilio skydelyje nuolat matome įvairias įspėjamąsias, informaciją teikiančias lemputes, tačiau niekas nenori pamatyti variklio lemputės. Nesvarbu ar ji tik sumirksi ar užsidega visa laikui, tai iškart sukelia susirūpinimą.

Techninė apžiūra

Techninė apžiūra ir CO2 testas

Atsižvelgiant į tai, kad motorinės transporto priemonės yra vieni iš pirmaujančių oro taršos šaltinių, nuolat griežtėja išmetamųjų dujų kiekio reikalavimai.

oro filtrai automobiliams sportini oro filtras

Geriausi oro filtrai

Važiuojant be oro filtro turėsi daugiau galios ir geresnes kuro sąnaudas, bet važiuosi ne toli. Sužinok kodėl.

start-stop sistema

Start-Stop Sistema

Start-Stop sistema diegiama daugumoje naujų automobilių. Teigiama, kad ji padeda sutaupyti kuro, mažiną variklio teršalų kiekį. Tačiau ar tikrai? Apie tai ir daugiau straipsnyje apie Start-Stop sistemą.

Ford ecoboost variklis engine

FORD Ecoboost

Ford Ecoboost daug kartų išrinktas geriausiu varikliu pasaulyje abosliučioje kategorijoje. Šiame straipsnyje rastie informaciją apie ecoboost savybes.

stabdžių kaladėlės vidutinės klasės pigios

Stabdžių kaladėlės

Stabdžių kaladėlės gaminamos įvairiems poreikiams patenkinti. Ekonomines, vidutinės ir premium klasės. Kurias pasirinkti?

elektromobiliai krovimo laikas krovimas atstumas km kiek nuvažiuoja

Elektromobiliai

Dabar yra puikus metas vairuoti elektromobilį. Nuo Tesla Model S iki Niisan Leaf, pasirinkimas tikrai ganėtinai platus ir nuolat augantis.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis