Gedimai


Kokios automobilio detalės dažniausiai sukelia problemų

Kokios automobilio detalės dažniausiai sukelia problemų?

Kadangi perkami naudoti automobiliai, todėl, kai transporto priemonė sugenda, tampa aktualios naudotos automobilių dalys. Kokie dažniausi gedimai ir kokios dalys keičiamos? Vienas iš dažniausių gedimų – vairo kolonėlė. Jei jau sugedo ši automobilio dalis, tai remontas gali atsieiti išties labai brangiai. Kitas dažnas gedimas susijęs su greičių dėže. Jei tai automatinė pavarų dėžė, tai remontas papuola į vieną iš brangiausių sąrašą. Taip pat nemažai kainuoja ir sankabos su smagračiu keitimas. Visų gedimų net neverta vardinti, tačiau dauguma iš jų kainuos tikrai nemažai. Tuo galite įsitikinti peržiūrėję naujų detalių kainas. Štai dėl šios priežasties dauguma automobilių savininkų ieško kaip sutaupyti ir pradeda ieškoti naudotų dalių.

Dega variklio simbolis greičiausiai tai rimtas gedimas

TOP 5 priežastys dėl ko dega variklio simbolis

Visi žinome, jei dega variklio simbolis, toliau važiuoti rizikinga ir saugiausiai būtų nedelsiant automobilį tikrinti autoservise. Šiame straipsnyje pateikiamos pagrindinės priežastys dėl ko dega variklio simbolis

oro kondicionierius automobilyje blogai veikia

Kondicionierius pučia tik šiltą orą?

Atėjus šiltam sezonui žmonės prisimena automobilį turinys kondicionierių, tačiau jis ne visad veikia kaip norisi. Kondicionierius gali neveikti dėl kelių priežasčių, straipsnyje jas aptarsim.

dažni automobilių gedimai

Dažni automobilių gedimai

Dažni automobilių gedimai. Įspėjamosios lemputės, Netolygus variklio darbas, Prastos kuro sąnaudos, Išsikrovęs akumuliatorius, Vairo, pedalo drebėjimas stabdant.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis