ford mustang naujas

Ford Mustang Generation 5

Sunku patikėti, kad Mustangui jau 50 metų. Nuo pat pirmųjų modelių juo žavėjosi bene visas pasaulis. Mustang nuėjo ilgą, ilgą kelią ir išleido ne vieną nuostabų modelį, bet šį kartą rašau apie 5 kartos Ford Mustang, kuris, mano kuklia nuomone, yra vienas labiausiai vykusių modelių. Ir štai kodėl.

V8 jėgainė su 420 AG

Šiame modelyje naudojamas nuostabus, didelis ir galingas V8, kurio garsą atpažinsi iš toli. Vienintelis neigiamas dalykas, kurį galima išgirsti apie šį variklį yra tai, kad jis dirba taip gražiai ir tolygiai, kad neprimena amerikietiško muscle car. Daug kas sako, kad jis labiau primena BMW M3 atmosferinį V8. Bet meskit į mane akmenį, jei tai nėra komplimentas. Bet kokio automobilio, bet kokiam varikliui yra garbė būti lyginamu su vienu geriausių, labiausiai jaudinančių variklių kada nors montuotų automobilyje. Variklis neprivalo purtyti visos mašinos paspaudus gazą tam, kad sukeltų šypseną ir galėtų būti vadinamas tikru muscle car. ford mustang 5 karta

Automobilis tinkamas trasai

Dauguma automobilių apžvalgas rašančių žurnalų teigia, kad Mustange esantis galinis tiltas negali lygiuotis su nepriklausomas važiuokles turinčiais sportiniais automobiliais iš Europos. Tačiau dauguma tų apžvalgininkų nėra važiavę nei su Mustangu, nei su kitais sportiniais automobiliais. Šis Mustangas pasižymi aštriu vairavimu, galingais stabdžiais, o automobilis prie žemės tiesiog prikibęs. Tikrai nepajusite nepriklausomos pakabos trūkumo - tai mitas!
Naujesniame modelyje planuojama daryti nepriklausomą važiuoklę ir tai šiek tiek mane nuvilia. Tokiu atveju Fordas praras savo tapatybę. Ištisinis galinis tiltas leidžia jam greičiau bėgėtis iš vietos, o pačią važiuoklę amerikiečiai sureguliavo taip gerai, kad neįmanoma pajusti kažkokių trūkumų jau dabar. Praradęs galinį tiltą Mustangas bus nebe toks ir man dėl to gaila.

Ford Mustang pilnas technologijų

Kai skaitysite 2019 metų Mustango apžvalgas, ten rašys koks pasenęs ir technologiškai atsilikęs buvo šis, senesnis modelis. Bet galiu užtikrinti, kad 5-oje kartoje yra pakankamai technologijų praktiškai kiekvieno skoniui. Jei tik norite, galite gauti MyFord Touch Infotainment Suite, tačiau man aktualiau techniniai dalykai, kaip reguliuojamas ratų pasukamumas ar sistema leidžianti matuoti įsibėgėjimo laiką, trasos ratų įveikimo laiką ir t.t.. Taip pat šis Mustangas vis dar primena seną gerą amerikietišką muscle car ir naujos technologijos vis dar neužgožė galios jausmą kelti turinčio automobilio sielos. Deja, bet manau, kad naujasis modelis labiau panašus į erdvėlaivį ir tokios jausmo nebekels. Na, bet tokiu keliu juda visi automobilių gamintojai, tad ir mes - jų vairuotojai, net old school mėgėjai, turėsime atrasti kuo mėgautis ir modernesnėse automobilių versijose.


Daugiau apie išskirtinius automobilius

Grįžti į visus straipsnius

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis