elektromobiliai krovimo laikas krovimas atstumas km kiek nuvažiuoja

Elektromobiliai

bmw i8 eletromobiliai greitis fotoGyvenam puikiausiais laikais istorijoje. Automobiliai tampa vis išmanesni, labiau pritaikyti mūsų poreikiams, pažangesni. Dabar yra puikus metas vairuoti elektromobilį. Nuo Tesla Model S iki Niisan Leaf, pasirinkimas tikrai ganėtinai platus ir nuolat augantis. Kuriami elektromobiliai skirti ne tik kasdieniniam vairavimui, bet ir darbui (vilkikai, sunkvežimiai), tad pasirinkti kiekvienas turi iš ko. Jei svarstote apie elektromobilio įsigijimą, turint omeny mūsų klimato juostą, turbūt susimąstote, ar jie yra pritaikyti sniegui, šalčiui, drėgmei ir kitiems žiemos iššūkiams. Štai keturi dalykai, apie kuriuos reikėtų pagalvoti.

Elektromobilių baterijos ir šaltis

Ar kada nors pastebėjote, kad jūsų telefono baterija išsikrauna greičiau, lauke spaudžiant šaltukui? Tas pats gali būti ir su elektromobilio baterijomis. Esant minusinei temperatūrai, kelionės trukmė tikrai šiek tiek sumažės, tačiau nereikėtų labai dėl to jaudintis, juk dyzeliu ar benzinu varomo automobilio kuro sąnaudos žiemą taip pat padidėja. Tiesiog reikia turėti omeny, kad planuojant tolimesnę kelionę pakrovimo stoteles reikia suplanuoti šiek tiek trumpesniais atstumais, nei darytumėte važiuodami vasaros metu.

Paruoši bateriją kelionei

elektromobiliai tesla kelionės atstumas kiek km nuvažiuojaDaugelis elektromobilių gamintojų, naudotojų ir šiaip mėgėjų teigia, kad naudinga, prieš kelionę šaltu metų laiku, pašildyti bateriją. Elektromobiliuose yra funkcija, leidžianti nustatyti būsimo išvykimo laiką, tad galima pajungti automobilį krautis, kuris nustatytu grafiku, pašildys bateriją. Taip ji bus ir visiškai įkrauta, ir pilnai paruošta važiavimui, kas padės prailginti kelionės atstumą. Kai kurie elektromobiliai tuo pačiu pašildys ir saloną - dar vienas pliusas. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į savo mėgstamo elektromobilio gamintoją.

Važiuokite ECO režimu

Bendrai kalbant, ECO režimas leidžia efektyviau išnaudoti turimą energijos kiekį. Tokia funkcija yra ne tik elektromobiliuose, bet ir daugelyje naujų benzinu ar dyzeliu varomų automobilių. Šis režimas veikia panašiai kaip telefono energijos taupymo būsena, kuomet patamsinamas ekranas, atjungiamos nenaudojamos programos ir t.t.. Elektromobilis ECO režime sumažina įsibėgėjimui skiriamą galią, tačiau ryškiai padidina galimo važiuoti atstumo ilgį.

Elektromobilį žiemą vairuokite atsakingai

Nesvarbu vairuojate elektromobilį ar įprastu kuru varomą mašiną, žiemą reikia atsakingiau elgtis tiek su stabdžių, tiek su akseleratoriaus pedalu. Elektromobiliai turi itin aukštą sukimo momentą, tai reiškia, kad jam reikia daug mažiau pastangų norint staigiai pajudėti iš vietos, kas žiemą lemia stiprų ratų prasisukimą. Tai visi puikiai žinome iš vairavimo įprastus automobilius patirties, tad įsivaizduokite kelis kartus daugiau galios. Reikia elgtis tikrai atsakingai, nes galite ne tik išeikvoti nereikalingai daug energijos bandydami greitai pajudėti, bet galite ir nesuvaldyti automobilio. Taip pat noriu pabrėžti, kad labai svarbu kokybiškos žieminės padangos - čia tikrai netinkama vieta siekiant sutaupyti.

Grįžti į visus straipsnius

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis