Straipsniai


stabdžių kaladėlės vidutinės klasės pigios

Stabdžių kaladėlės

Stabdžių kaladėlės gaminamos įvairiems poreikiams patenkinti. Ekonomines, vidutinės ir premium klasės. Kurias pasirinkti?

Dega variklio simbolis greičiausiai tai rimtas gedimas

TOP 5 priežastys dėl ko dega variklio simbolis

Visi žinome, jei dega variklio simbolis, toliau važiuoti rizikinga ir saugiausiai būtų nedelsiant automobilį tikrinti autoservise. Šiame straipsnyje pateikiamos pagrindinės priežastys dėl ko dega variklio simbolis

Ford ecoboost variklis engine

FORD Ecoboost

Ford Ecoboost daug kartų išrinktas geriausiu varikliu pasaulyje abosliučioje kategorijoje. Šiame straipsnyje rastie informaciją apie ecoboost savybes.

start-stop sistema

Start-Stop Sistema

Start-Stop sistema diegiama daugumoje naujų automobilių. Teigiama, kad ji padeda sutaupyti kuro, mažiną variklio teršalų kiekį. Tačiau ar tikrai? Apie tai ir daugiau straipsnyje apie Start-Stop sistemą.

sintetiniai tepalai ir jų privalumai

Sintetiniai tepalai

Tyrimais įrodyta, kad sintetiniai tepalai yra geriausias pasirinkimas varikliui apsaugoti iš visų tepalų rūšių. Sintetiniai tepalai geriau atlieka tepimo funkciją, yra ilgaamžiškesni, patikimesni, mažiau priklauso nuo temperatūros svyravimo.

oro kondicionierius automobilyje blogai veikia

Kondicionierius

Atėjus šiltam sezonui žmonės prisimena automobilį turinys kondicionierių, tačiau jis ne visad veikia kaip norisi. Kondicionierius gali neveikti dėl kelių priežasčių, straipsnyje jas aptarsim.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis