Straipsniai


ReCar statistika

Naudotų auto dalių pardavėjams siūlo perversmą ir pardavimus visame pasaulyje

Įmonė „Recaras“ pristato išmanų sprendimą verslui - tai atnaujinta naudotų auto/moto dalių sandėliavimo ir pardavimo sistema. ReCar - tai pirma Lietuvoje išmani auto ir moto dalių platforma, kuri sukurta sandėlio valdymui bei prekių paieškai. Automatizuota sistema palengvina autolaužynų savininkų darbą. Joje galima suvesti visas turimas detales ir taip smarkiai optimizuoti savo veiklą. Nebereikės kelias dešimtis kartų per dieną atsiliepinėti į suinteresuotų klientų skambučius ir pasakoti, kokių detalių turite, o kokių ne.

Check engine  variklio remonto lemputė

Variklio lemputė "Check engine"

Savo automobilio skydelyje nuolat matome įvairias įspėjamąsias, informaciją teikiančias lemputes, tačiau niekas nenori pamatyti variklio lemputės. Nesvarbu ar ji tik sumirksi ar užsidega visa laikui, tai iškart sukelia susirūpinimą.

Techninė apžiūra

Techninė apžiūra ir CO2 testas

Atsižvelgiant į tai, kad motorinės transporto priemonės yra vieni iš pirmaujančių oro taršos šaltinių, nuolat griežtėja išmetamųjų dujų kiekio reikalavimai.

automobilio remontas car repair

Automobilių remonto mitai

Visi automobilių vairuotojai ir entuziastai nuolat išgirsta įvairiausių patarimų kaip išlaikyti savo transporto priemonę geresnės būklės, pagerinti trauką, sumažinti sąnaudas, sutaupyti remontui ir t.t. Tačiau tai ne visada tiesa.

oro filtrai automobiliams sportini oro filtras

Geriausi oro filtrai

Važiuojant be oro filtro turėsi daugiau galios ir geresnes kuro sąnaudas, bet važiuosi ne toli. Sužinok kodėl.

BMW 2002 tii turbo

BMW 2002

BMW 2002 buvo ypatingas automobilis. Tai buvo pirmasis automobilis galintis talpinti 4-5 suaugusius žmones ir būti itin greitas vinguotais kalnų keliukais - ne tik greitais , o grečiausias!

Mazda mx-5 2016 2017 2018 2019 covertable naujausia

Mazda MX-5 (2 dalis)

2016 metais pasirodė ketvirtoji Miata karta. Sportinis seksualus dizainas šiek tiek primena Jaguar F-Type. Naujoji mazda išlaikė ir patobulino visus pagrindinius savo protėvių bruožus

Mazda mx-5 3karta trečioji karta

Mazda MX-5 (1 dalis)

Sunku patikėti, tačiau Mazda MX-5 netrukus švęs savo 30 metų gimtadienį. Pradeda gaminti 1990 metais Mazda tapo daugelio automobilių entuziastų numylėtine

mini cooper s old senas pirmas klasikinis

Mini Cooper

Mini Cooper - visame pasaulyje žinomas automoblis, kuris per savo ilgą gyvavimo istoriją yra tapęs tikra klasika.

sintetiniai tepalai ir jų privalumai

Sintetiniai tepalai

Tyrimais įrodyta, kad sintetiniai tepalai yra geriausias pasirinkimas varikliui apsaugoti iš visų tepalų rūšių. Sintetiniai tepalai geriau atlieka tepimo funkciją, yra ilgaamžiškesni, patikimesni, mažiau priklauso nuo temperatūros svyravimo.

padangos apie padangas kokios yra geros padangos

Faktai apie padangas

Padangos yra vienas svarbiausių saugumo elementų. Nuo padangų kokybės priklauso sukibimas, kuro sąnaudos, girdimas triukšmas salone, stabdymo kelio ilgis.

naudotos padangos pigios geros kokybės

Naudotos padangos

Naudotos padangos ne tik padės sutaupyti, bet padeda saugoti gamtą, be to dažnai yra labai geros būklės.

Dega variklio simbolis greičiausiai tai rimtas gedimas

TOP 5 priežastys dėl ko dega variklio simbolis

Visi žinome, jei dega variklio simbolis, toliau važiuoti rizikinga ir saugiausiai būtų nedelsiant automobilį tikrinti autoservise. Šiame straipsnyje pateikiamos pagrindinės priežastys dėl ko dega variklio simbolis

start-stop sistema

Start-Stop Sistema

Start-Stop sistema diegiama daugumoje naujų automobilių. Teigiama, kad ji padeda sutaupyti kuro, mažiną variklio teršalų kiekį. Tačiau ar tikrai? Apie tai ir daugiau straipsnyje apie Start-Stop sistemą.

Ford ecoboost variklis engine

FORD Ecoboost

Ford Ecoboost daug kartų išrinktas geriausiu varikliu pasaulyje abosliučioje kategorijoje. Šiame straipsnyje rastie informaciją apie ecoboost savybes.

stabdžių kaladėlės vidutinės klasės pigios

Stabdžių kaladėlės

Stabdžių kaladėlės gaminamos įvairiems poreikiams patenkinti. Ekonomines, vidutinės ir premium klasės. Kurias pasirinkti?

elektromobiliai krovimo laikas krovimas atstumas km kiek nuvažiuoja

Elektromobiliai

Dabar yra puikus metas vairuoti elektromobilį. Nuo Tesla Model S iki Niisan Leaf, pasirinkimas tikrai ganėtinai platus ir nuolat augantis.

o2 daviklis išmetimo sistema

O2 daviklis

O2 daviklis buvo vienas anksčiausiai atsiradusių pažangių technologijų išmetimo sistemos valdyme ir iki šiol yra viena svarbiausių jų dalių.

automobilio remontas car repair

Automobilių remonto mitai

Visi automobilių vairuotojai ir entuziastai nuolat išgirsta įvairiausių patarimų kaip išlaikyti savo transporto priemonę geresnės būklės, pagerinti trauką, sumažinti sąnaudas, sutaupyti remontui. Ar verta klausyti tokių patarimų?

oro kondicionierius automobilyje blogai veikia

Kondicionierius pučia tik šiltą orą?

Atėjus šiltam sezonui žmonės prisimena automobilį turinys kondicionierių, tačiau jis ne visad veikia kaip norisi. Kondicionierius gali neveikti dėl kelių priežasčių, straipsnyje jas aptarsim.

dažni automobilių gedimai

Dažni automobilių gedimai

Dažni automobilių gedimai. Įspėjamosios lemputės, Netolygus variklio darbas, Prastos kuro sąnaudos, Išsikrovęs akumuliatorius, Vairo, pedalo drebėjimas stabdant.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis