BETA versija

NAUJA dalys.lt BETA versija 

Nuolatos siekiame tobulėti bei suteikti geriausią naudojimosi patirtį visiems savo klientams, kurie naudojasi dalys.lt pardavimų kanalu. Vedami šio tikslo, mes sukūrėme visiškai atnaujintą ir unikalią, BETA dalys.lt pardavimų kanalo versiją. Ši, kardinaliai pasikeitusi versija skiriasi ne tik išvaizda, naujomis ir vartotojui draugiškomis funkcijomis, tačiau ir prisitaiko bei išpildo visus mūsų esamų ir būsimų klientų poreikius. 

Mums svarbi Jūsų nuomonė 

Šios naujos versijos išleidimas pareikalavo daugybės pastangų ir laiko, tačiau, kaip ir kiekvienam kūriniui, norint pasiekti tobulumą - tam reikia šiek tiek laiko. Atsiprašome, jei naudojantis mūsų atnaujinta BETA dalys.lt versija susidursite su netikėtomis klaidomis, kurios gali sutrikdyti Jūsų naudojimąsi mūsų atnaujintu pardavimų kanalu. Tačiau, būsime tikrai dėkingi, jei prisidėsite prie mūsų tolimesnio tobulėjimo ir pranešite apie šiuos atvejus mūsų komandai el.paštu: [email protected] O mes prižadame, jog atsižvelgsime į visus Jūsų pastebėjimus ir toliau plėtosime tokį dalys.lt, kuris patenkins kiekvieno vartotojo poreikius.


Jei kiltų klausimų ar tiesiog norėsite pasidalinti savo patirtimi ar pasiūlymai, tai lauksime iš Jūsų žinių! Gero naudojimosi atnaujinta - BETA dalys.lt versija!


Patogus pristatymas

Pristatymas jums patogiausiu būdu per kurjerius ar pašto skyrius

DPD Logo LP Logo Venipak Logo Omniva Logo

Lankstus mokėjimas

Apmokėkite kortele, per e.bankininkystę ar grynaisiais

MasterCard Logo Visa Logo Cash Logo

Pagalba

Susisiekite su mūsų vadybininkais

Dalys.lt yra internetinės prekybos platforma, kurioje paprasta ir greita rasti reikalingas naudotas automobilių ar motociklų dalis. Suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl sukūrėme šią sistemą atsižvelgdami į Jūsų patogumą. Naudodamiesi Dalys.lt neturėsite gaišti laiko skambindami skirtingiems automobilių ardytojams ar laužynams - tiesiog pasinaudokite mūsų portalu ir vienoje vietoje pasieksite didžiausią Lietuvoje turimų automobilių ir motociklų dalių duomenų bazę. Turime ryšį su daugeliu patikimų automobilių laužynų visoje Lietuvoje ir galime pateikti platų naudotų komponentų asortimentą su nuotraukomis, aprašymais ir kainomis. Kiekvieną dieną tiekėjų ir jų teikiamų dalių skaičius auga, o didėjant detalių pasiūlai, didėja ir Jūsų galimybės jas rasti pas mus. Reikiamų automobilių ar motociklų dalių galite lengvai užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro, o kurjeris pristatys jas jums per 1-2 darbo dienas. Jei kiltų klausimų dėl naudotos dalies, visada galite pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais konsultantais. Norime užtikrinti, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu, todėl, jei dalis netinka, nemokamai ją pakeisime arba galėsite grąžinti per 14 dienų.

DPD Logo LP Logo VENIPAK Logo Omniva Logo MasterCard Logo Visa Logo
© 2023 Dalys.lt Visos teisės saugomos