Frequently asked questions F.A.Q.


Kaip patalpinti skelbimą?

Skelbimus gali talpinti tik įmonės, kurios naudojasi Re-Car sandėlio valdymo sistema. Visi publikuojami skelbimai yra sinchronizuoti su su Re-Car sandėlio valdymo sistema.

Norint tapti mūsų partneriu susisiekite telefonu +370 614 27277, rašykite el. paštu info@dalys.lt arba apsilankykite svetainėje www.recar.lt
Tai yra "BETA" versija ir pirkimai internetu negalimi. Šiuo metu susiradus ieškomą detalę susisiekite su pradavėju nurodytais kontaktais ir sutarkite dėl įsigijimo.

Tai yra "BETA" versija ir www.dalys.lt šiuo metu neteikia pristatymo paslaugų. Tarkitės tiesiogiai su pardavėju.
Sandėlio valdymo sistema Re-Car yra sinchronizuota su www.dalys.lt ir viskas vyksta realiu laiku. Jei norite pašalinti skelbimą tai turite padaryti Re-Car sistemoje ir skelbimas automatiškai bus pašalintas iš www.dalys.lt
www.dalys.lt nėra atsakingas už pardavėjų parduodamas prekes. Garantijas suteikia pats pardavėjas nurodydamas tai prie kiekvienos prekės atskirai.
Parduotos kokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Parduotos nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prieš pirkdami įsitikinkite dėl prekės tinkamumo jūsų transporto priemonei. Jei detalė netiko dėl jūsų kaltės - pardavėjas pasilieka teisę negrąžinti pinigų už įsigytą prekę.

Trusted sellers

All parts are real and can be purchased at a specified price.

BETA version

Help us improve. We would appreciate your comments and suggestions.

Become our partner

Join dalys.lt and get a handy tool for trading used parts