Dažniausiai užduodami klausimai D.U.K.


Kaip patalpinti skelbimą

Skelbimus www.dalys.lt gali talpinti tik įmonės, kurios naudojasi ReCar naudotų dalių valdymo ir pardavimo sistema. Visi publikuojami skelbimai yra sinchronizuoti su šia sistema. Norint tapti mūsų partneriu susisiekite telefonu +370 616 22772, rašykite el. paštu sales@recar.lt arba užpildykite formą www.recar.lt.
Radus jums reikalingą detalę, spauskite „Pirkti dabar“ arba dėkite ją į krepšelį. Radus visas reikiamas detales eikite į krepšelį, suveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą (pažymėkite, kad atsiimsite vietoje arba pasirinkite norimą kurjerį). Pasirinkite apmokėjimo būdą (galite atsiskaityti elektronine bankininkyste, Paysera ar Paypal), apmokėjus gausite pranešimą į savo nurodytą el. paštą, kad užsakymas vykdomas.
Galite pasirinkti pristatymo būdą – nemokamai atsiimti prekes vietoje* iš pardavėjo arba išsirinkti kurjerį, kuris jums pristatys prekes. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.
*prie kiekvienos prekės „Kontaktai“ skiltyje yra nurodytas miestas, kuriame yra autolaužynas. Tad jei jūs esate tame pačiame mieste, galbūt jums patogiau atsiimti detalę tiesiai iš pardavėjo.
Įmonės, norėdamos pašalinti skelbimus iš Dalys.lt tai turi padaryti ReCar sistemoje ir skelbimas automatiškai bus pašalintas. Kadangi naudotų dalių valdymo ir pardavimo sistema ReCar yra sinchronizuota su Dalys.lt ir viskas vyksta realiu laiku.
Dalys.lt nėra atsakingi už pardavėjų parduodamų prekių kokybę. Garantijas suteikia pats pardavėjas nurodydamas tai prie kiekvienos prekės atskirai. Kilus ginčui pirmenybę teikiame geranoriškam ginčų sprendimui, randant abi puses tenkinantį kompromisą.
Jeigu detalė Jums netiks, turite 14 dienų jai grąžinti arba pakeisti. Prieš pirkdami įsitikinkite dėl prekės tinkamumo jūsų transporto priemonei. Jei detalė netiko dėl jūsų kaltės – pardavėjas pasilieka teisę negrąžinti pinigų už įsigytą prekę.

Patikimi pardavėjai

Visos prekės yra realios ir jas galima įsigyti už nurodytą kainą.

BETA versija

Padėkite mums tobulėti. Būsime dėkingi už jūsų pastabas bei pasiūlymus.

Tapkite mūsų partneriu

Prisijungite prie www.dalys.lt ir gaukite patogų įrankį prekiauti detalėmis