Apie mus

Kodėl dalys.lt ?


Ilgai stebėjome žinomų Lietuvos vienvaldžių auto portalų stagnaciją, arba gal kitaip degradaciją, inovacijų atžvilgių. Laikui bėgant buvo bandyta sukurti kažką panašaus, bet dažniausiai iš viso to gaudavosi šnipštas...

Niekam ne paslaptis, jog norint surasti detalę, kartais turite išlieti nemažai prakaito. O reikia tiek nedaug - realių prekių realiu laiku iš realių pardavėjų! Tai ir tapo mūsų moto.

Ilgai brandintos idėjos sugulė į vieną produktą – dalys.lt . Šiuo metu mūsų portale yra daugiau nei 250000 unikalių skelbimų iš vienuolikos skirtingų Lietuvos naudotų autodalių pardavėjų. Skelbimų bei pardavėjų skaičius nuolatos auga. Pasiūloje rasite virš 1200 skirtingų detalių kategorijų su realiomis jų nuotraukomis, aprašymais, kainomis.

Kitaip tariant matote jums reikalingą detalę – skambinkite pardavėjui nurodytais kontaktais ir susitarkite dėl prekės atsiėmimo. Pastebėjus neatitikimus ar norint pasakyti pastabą – drąsiai kreipkitės telefonu +370 614 27277 arba el. paštu info@dalys.lt

dalys.lt valdo įmonė UAB „Recaras“, kuri yra oficialus ReCar sandėlio valdymo sistemos distributorius Lietuvoje (plačiau recar.lt). Kodėl paminėjome ReCar? Visi pardavėjai norintys talpinti skelbimus dalys.lt privalo naudotis ReCar sandėliavimo programa. Pardavėjams tai suteiks galimybe susitvarkyti su dažname auto laužyne tvyrančiu chaosu ir sandėlio integraciją su dalys.lt, ebay ir kt.

Visos jūsų pastabos yra laukiamos į kurias bus operatyviai sureaguota.

Papildomas pardavimų kanalas

Didėjant puslapio lankytojų skaičiui – didės ir jūsų pardavimų skaičiai!

Dėmesys pirkėjui

Pirkėjui siūlomos kokybę ir kainą atitinkančios prekės.

Mūsų vizija

Tapti populiariausia naudotų auto dalių prekybos platforma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.